Accounting Coming soon

Sectors

Accounting Coming soon

Zabezpieczenie spadku

Jeżeli z jakiegoś powodu zachodzi ryzyko naruszenia rzeczy lub praw wchodzących w skład spadku (przez uszkodzenie, zniszczenie) istnieje możliwość zabezpieczenia spadku przez sąd. Zabezpieczenie spadku sąd może ustanowić na wniosek lub z urzędu. Jeśli jesteś spadkobiercą i masz podstawy do obaw o zachowanie składników majątku spadkowego, możesz zwrócić się do sądu o zabezpieczenie spadku. Nasi prawnicy z przyjemnością pomogą w przeprowadzeniu postępowania o zabezpieczenie spadku.  

Porady prawne — zabezpieczenie spadku

Odpowiemy na zadane pytania i wskażemy, jakie działania należy podjąć aby zabezpieczyć majątek spadkowy — na spotkaniu zaaranżowanym w dogodnym dla klienta terminie, a także w trakcie rozmowy telefonicznej lub online.  

Opinie prawne — zabezpieczenie spadku

Odpowiemy na zadane pytania, przeanalizujemy sprawę i wskażemy, czy istnieją przesłanki do zabezpieczenia spadku, zaproponujemy optymalne rozwiązania dopasowane do klienta, przedstawimy i opiszemy kolejne etapy postępowania w zakresie zabezpieczenia spadku, niezbędne działania oraz listę dokumentów do zebrania.  Zabezpieczenie postępowania spadkowego przed sądem w Polsce  Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, począwszy od wspólnego ustalenia strategii postępowania, wskazania czy istnieją przesłanki do zabezpieczenia spadku, przygotowania i złożenia stosownego pisma procesowego, poprzez udział w rozprawach, aż po prawomocne zakończenie postępowania w sprawie zabezpieczenia spadku w Polsce .  Pomoc prawna doraźna - zabezpieczenie spadku  Przygotowujemy pozwy / wnioski, odpowiedzi na pozew / pozew, pisma procesowe, wnioski dowodowe i odwołania.

Wybrane usługi:

  • Applying for (Polish exploration license) exploration and appraisal concession
  • Acquisition and appraisal of geological information
  • Validation of Polish geological documentation
  • Applying for Polish mining license (extraction concession)
  • Mining ownership and usufruct rights in Poland
  • Conducting geological works in Poland
  • Mining plant operations

Zadaj pytanie:

Chcesz wiedzieć więcej?

lub wyślij maila: info@rodzinne.dudkowiak.pl

Specjaliści z tej dziedziny:

Grażyna Dudkowiak

Specjalista

Grażyna Dudkowiak

Adwokat, Partner

Grażyna Dudkowiak
Martyna Dudkowiak

Specjalista

Martyna Dudkowiak

Adwokat, Partner

Martyna Dudkowiak